Частые вопросы

Як працює сервіс Cooking Box?

На нашому сайті ви вибираєте набір продуктів з рецептом, що вам сподобався. Вибираючи один рецепт, ви автоматично вибираєте 2 порції цього рецепта. Мінімальна кількість рецептів - 3. Таким чином у вашому замовленні буде мінімум 6 порцій. Всі рецепти можна додати в корзину з кратністю 2. Тобто це може бути 2 порції, 4, 6, 8 кожного обраного вами рецепта.

Робите замовлення, а ми доставляємо його безкоштовно наступного дня. У наборі є всі необхідні інгредієнти для готування + покрокова фото інструкція, де не більше 9 кроків приготування. Всі інгредієнти помиті, по можливості почищені, розфасовані та підписані. Також на сайті ви знайдете актуальний відео-рецепт, який наочно покаже процес приготування. На приготування вечері ви витратите до 30 хвилин.

Коли ви доставляєте?

Замовлення зроблене до 19:00 доставляється наступного дня у вказаний вами час з 12:00 до 22:00. Замовлення, зроблені пізніше 19:00, будуть доставлені не раніше, ніж на післязавтра

Як можна здійснити оплату?

Оплата можлива банківськими картами (Visa, Master Card). Підтримуються сервіси Google Pay та Apple Pay. Оплата готівкою не приймається! We are CASH FREE ZONE!

Як довго можна зберігати продукти в гастрономічному наборі?

Ми постаралися зробити так, щоб всі продукти приїжджали від постачальників нам на виробництво в день відправки вам замовлення. Ми почистили та упакували продукти таким чином, щоб вони залишалися свіжими до 10 днів. Вакуумна упаковка, мембранні пакети, інертний газ - ці передові технології дозволили нам добитися максимальних термінів зберігання. Але при цьому ми занижуємо крайній термін використання продуктів в маркуванні на упаковці. Всі терміни вказані за умови зберігання при температурі +4.

Вверх