Про проект

Про проект

Що це таке?

Набори продуктів для приготування конкретних страв.

Замість того щоб покупати продукти а потім вирішувати, що з них готувати, CookingBox пропонує клієнтам вибрати страви, які їм подобаються і потім збирає набори для ціх страв і доставляє!

Ми поставили готування з голови на ноги!

Які проблеми може зняти CookingBox?

  • Що приготувати завтра, післязавтра, на цьому тижні
  • Як контролювати калорії
  • Як зробити харчування повноцінним та різноманітним
  • Як їсти домашню їжу, зроблену як в ресторані
  • Як не витрачати кошти на спонтанні покупки у супермаркеті
  • Як не витрачати багато часу на готування

...Мабудь ви придумаєте ще багато з власного досвіду в подальшому. З власного я вам скажу що вперше в житті приготував солянку хвилин за 30 да так, що жінка посуд навідь помила з подяки ;)

Це дешевше ніж супермаркет?

Мабудь що ні. Якщо ви не робите так... Кожен раз їдучи в супермаркет ви купуєте більше ніж планували. Так, це - маркетинг! Але купуючи багато зайвого Ви і їсте багато зайвого, викидаєте багато зайвого і витрачаєте багато зайвих грошей.

Навідь якщо ви купуєте тільки те що треба - ми купуємо це дешевше тому що ми купуємо у постачальників тих же супермаркетів. Та на відміну від супермаркетів продукти не чекають вас на полицях - вони день-в-день, після чищення доставляются Вам.

Чи зможе CookingBox замінити супермаркет?

Ми не ставили цілю заміну супермаркету. Але ви значно скоротите витрати і час в супермаркетах. Все що Вам залишиться - це купити гранолу, молоко для сніданків та фрукти і десерти для задоволення.

Чи якісні та свіжі ці продукти?

Ми не приймаємо замовлення день-в-день тому що бажаємо щоб продукти від постачальника в той самий день потрапили до вашого холодильника. Тобто ви замовляйте напередодні, відразу ми замовляємо необхідну кількість у постачальника і він прівозить продукти на наступний день. Ми чистимо, миємо та пакуємо ваші продукти і доставляємо вам!

Як ви виконуєте санітарні норми при обробці продуктів? Вся продукція поступає на центральну кухню мережі піцерій Мамаміа! Ця мережа виконує вимоги HASP.

Мамаміа! Має 17-річний досвід роботи ресторанів, на 2020 рік в цій мережи 16 ресторанів. Не так давно Мамаміа! отримала Рекомендації вид програми Ревізор

 

 

Як працює сервіс

Вверх