Як працює сервіс

 • 1. Замовте набір продуктів з рецептом страви, яка вам до смаку

  1. Замовте набір продуктів з рецептом страви, яка вам до смаку

  Команда шеф-кухарів розробляє рецепти класичних та авторських страв. Всі страви, представлені на сайті вишукані та водносчас прості у приготуванні. Обирайте за смаком, що будете готувати м'ясо, рибу чи свіжі салати

 • 2. Отримайте набір інгредієнтів

  2. Отримайте набір інгредієнтів

  Немає більше необхідності витрачати час на пошуки потрібних інгредієнтів та простоювати нескінченні черги в супермаркеті! Замість цього, ми доставимо всі найсвіжіші інгредієнти, вимиті та запаковані в вакуумні упаковки. Ми подбаємо про те, щоб інгредієнти в ідеальних пропорціях потрапляли прямо на вашу кухню!

 • 3. Готуйте за фото та відео-рецептом від шеф-кухаря за 30 хвилин

  3. Готуйте за фото та відео-рецептом від шеф-кухаря за 30 хвилин

  Разом із набором продуктів ви отримуєте покрокову інструкцію, яка допоможе приготувати дві страви на двох персон всього за 30 хвилин. Це раз і назавжди змінить ваше уявлення про кулінарію. Ви також можете скористатися відео-рецептом, який підкаже, як приготувати свій особистий Кулінарний шедевр!

 • 4. Насолоджуйтеся легкістю приготування та незвичайним смаком

  4. Насолоджуйтеся легкістю приготування та незвичайним смаком

  Приготування наших страв стане маленькою та цікавою пригодою як для початківців кухарів, так і для тих, хто вже давно захоплюється цим. Ми здивуємо вас не тільки простотою приготування і розміром порцій, але й неповторним смаком вишуканих страв. Смачного!

  * Щоб ваші продукти були найсвіжішими, ми їх отримуємо в день відправки замовлення. Саме тому замовлення на завтра приймаються до 19:00. Якщо ви оформили замовлення після 19:00, то ми доставимо його через день

Вверх