Ми бажаємо створити щось дійсно потрібне та зручне.

Для цього ми зупиняємо прийом замовлень на пару місяців та будемо творити.

До зустрічі у квітні, або травні:)

FAQ

Яка вартість однієї страви?

Вартість страви залежить від кількості страв і порцій в боксі. Якщо у вас 2 порції 1 страви, вартість страви 159 грн. Якщо 2 страви по 2 порції, тоді вартість однієї страви 139 грн. Приклад розрахунку  тут https://cookingbox.com.ua/#price

Деякі страви мають більш високу собівартість, тому на них є невелика націнка. Розмір націнку вказано за 1 порцію на кнопці "в бокс".

Чи можу я замовити одну страву?

Так, ви можете оформити одну страву на 2 або 4 персони.

Як замовити більше трьох страв?

Коробка розрахована на 3 страви, якщо ви хочете більше, необхідно оформити ще одне замовлення.

Наскільки ваші рецепти підходять для дітей?

За відсутності індивідуальної непереносимості окремих інгредієнтів, усі страви на сайті підходять для дітей (за винятком гострих і тих, до складу яких входить алкоголь). В описі кожного рецепта ви знайдете список продуктів, які включені в бокс.

Як я зможу дізнатися рецепт, якщо у мене раптом відключать Інтернет?

До складу кожного боксу входить роздрукований рецепт, тому ви зможете приготувати страву навіть без підключення до Інтернету.

Чи всі необхідні інгредієнти для приготування за рецептом присутні в боксі?

Зверніть увагу: в бокс входять всі необхідні інгредієнти, крім базових: рослинного й вершкового масла, солі, чорного перцю та цукру. У разі потреби, ви можете замовити їх на нашому сайті окремо.

Чи передбачені у вас рецепти для вегетаріанців?

Так. Усі вегетаріанські рецепти відмічені спеціальною позначкою «Вего».

Наскільки багато часу займає приготування страв за Вашими рецептами?

Завдяки тому, що всі інгредієнти в боксах доставляються вже очищеними й нарізаними - процес займає набагато менше часу, ніж приготування аналогічної страви з магазинних продуктів. Також у кожному рецепті вказаний приблизний час приготування страви.

Наскільки складними є рецепти страв для новачка на кухні?

У набір входить докладний покроковий рецепт, розібратися в якому під силу кожному, а більшість продуктів вже оброблені, очищені та нарізані, соуси і бульйони повністю готові.

Наскільки запропоновані рецепти відповідають уявленням про здорове харчування?

Хоча більшість страв у меню Cooking Box абсолютно дієтичними назвати складно, вони все одно відповідають нормам ЗСЖ. У кожному рецепті ви побачите вагу порції та обсяг калорій в ній. Більшість процесів температурної обробки – це запікання, внаслідок якого страва містить максимум корисних речовин. Дотримуючись раціону з використанням наших страв, ви матимете чудову фізичну форму і споживатимете всі необхідні вітаміни та мінерали.

Чи можу я змінити щось у наданому вами рецепті?

Абсолютно не заперечуємо проти кулінарних експериментів. Можете взяти за основу наш набір інгредієнтів і урізноманітнити його спеціями або додатковими продуктами. Наше завдання – надати продукти для страви з гармонійним і збалансованим смаком, проте можете доповнити його на свій розсуд.

Чи надаєте ви додаткові консультації щодо рецептів страв, складу набору тощо?

Так, звісно. Хоч ми і розробили максимально докладні інструкції та зручну комплектацію Cooking Box, щоб в процесі приготування не залишалося питань, ми все одно завжди на зв'язку. Крім того, ми з радістю ділимося кулінарними лайфхаками в наших соціальних мережах.

Як жити далі, коли я спробую всі рецепти із запропонованих на сайті?

Ми регулярно оновлюємо та поповнюємо список рецептів на сайті, тому наші постійні клієнти ніколи не стикаються з одноманітністю. Слідкуйте за новинками і готуйте, як Шеф!

Чому рецепти страв надаються тільки на наступний день, а не в день замовлення?

Все заради того, щоб ви отримали найсвіжіші інгредієнти для ваших страв. Справа в тому, що ми не зберігаємо заготовки на складах, а збираємо ваш Cooking Box рано вранці, коли отримуємо передбачені рецептом продукти від постачальників, обробляємо і збираємо їх відповідно до пропорцій.